Календар свят і подій

Погодний інформер

HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2013 » Январь » 31
У Трускавці відбувся Перший турнір із настільного тенісу пам’яті відомого майстра ракетки, багаторазового чемпіона всеукраїнських змагань Богдана Баха, який рік тому відійшов у вічність.

У захоплюючих змаганнях взяли участь більше як 60 спортсменів з Дрогобича, Львова, Стрия, Трускавця, Самбора, Борислава, Стебника, Миколаєва та Кременця Тернопільської області.

Змагання проводились у чотирьох вікових категоріях. Фінальні матчі серед молоді вражали швидкістю та експресією, ветерани ж здивували наполегливістю і складною тактикою гри.

У віковій категорії до 30-ти років переміг Максим Шулєпов зі Старого Самбора. Друге і третє місця відповідно посіли дрогобичани Борис Фоменко і Павло Почула.

У віковій категорії 40-49 років перемогу здобув Іван Піцко з Дрогобича. На другому місці – Олег Сапужак (м. Львів), на третьому – Анатолій Гринишин (м. Дрогобич).

У віковій категорії 50-59 років усі призові місця посіли львів’яни: Анатолій Дулич – перше місце, Ярослав Ковалевич – друге, Сергій Готь – третє.

У віковій категорії 60 років і старші переможцем став львів’янин Володимир Гапонов, другим був Євген Гончарук з Трускавця, третім – Зеновій Демко з Кременця.

Як зауважив головний суддя змагань Володимир Мартиненко, переможених у турнірі не було. Були лише ті ... Читати далі »
Переглядів: 409 | Дата: 31.01.2013