Календар свят і подій

Погодний інформер

HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2012 » Июль » 27
У другому міжнародному шаховому турнірі «Східницьке літо 2012», який проходив у Східниці (Львівська обл.) в приміщенні народного дому «Просвіта», взяло участь 77 шахістів.

Турнір проводився за правилами швидких шахів по швейцарській системі у 7 турів. Контроль часу 15хв. на партію кожному учаснику. За неофіційними даними турнір з шахів у Східниці став третім у Західній Україні по кількості учасників.

У турнірі взяли участь шахісти різного класу: 2 майстри спорту міжнародного класу та 28 кандидатів у майстри спорту. Географія турніру дуже широка – Київ, Львів, Херсон, Дніпропетровськ, Чернівці, Долина, Стрий, Пустомити, Борислав, Трускавець, Східниця. На турнір у Східницю приїхало 5 шахістів з Республіки Польща (м. Леско) та два шахісти з Російської Федерації (м. Москва та м. Воронеж).

Переможцями турнірі в основній категорії стали: 1 місце – Голубка Петро (Долина), який отримав кубок турніру та грошову нагороду у сумі 500 грн; 2 місце – Ярмистий Михайло (Чернівці); 3 місце – Плекан Мирослав (Дрогобич); 4 місце – Бутурин Володимир (Львів); 5 місце – Яцишин Іван (Львів). В категорії шахісти 1996 року народження і молодші 1 місце зайняв шахіст з Пустомит Воробець Дмитро, на 2 місці – Козак Дмитро (Львів), на 3 місці – Воробець Микола (Пустомити). В категорії 1998 р.н і моло ... Читати далі »
Переглядів: 474 | Дата: 27.07.2012