Форма входу

Реклама

Параметри сайту

 

Валюта

Пошук

Календар

«  Март 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Статистика

   
 
 

Календар свят і подій

Погодний інформер

HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2012 » Март » 29 » • У Бориславі загазованість зросла до критичного рівня
09:38

 •  У Бориславі загазованість зросла до критичного рівня

   У Бориславі критично зросли показники із загазованості на вул. В. Великого, Д. Галицького, Дорошенка, Довженка.

   Такі показники зафіксовані працівниками Бориславського управління з експлуатації газового господарства. 

   Як стверджують газовики, найбільше скупчення вуглеводневих сполук відбувається в каналізаційних мережах: їх концентрація така, що в будь-який момент може відбутися вибух. Ситуація може вийти з під контролю в будь-який момент. Невідомо, які процеси проходять в нафтогазовому родовищі на якому розташоване місто. Газовики не зафіксували скупчення газів в підвалах будинків. Ведеться посилений нагляд та вжиття заходів безпеки.

   Бориславський міський відділ ГУ МНС України у Львівській області звернувся до мешканців міста з проханням не закривати підвали житлових будинків і бути особливо обережними з відкритим вогнем та приладами, у результаті роботи яких може виникнути пожежа.

   «Ситуація паскудна. Я такої ще в житті не бачив», – так охарактеризував міський голова Борислава Володимир Фірман стан загазованості у місті. 

   Нагадаємо, в середині лютого у Бориславі на вул. Довженка поблизу свердловини №494, яка належить НГВУ «Бориславнафтогаз» стався раптовий прорив на поверхню флюїду (газонафтоводяної суміші), що рухається під великим тиском у підземному просторі. Як прокоментував ситуацію кандидат технічних наук, гірничий інженер, голова спеціальної комісії при вибуху газу у Бориславі у 1972 році Ярослав Мирка, ситуація з природним виливом нафти подібна до 70-х років. Перед тим, як вибухнув будинок на В. Великого, до цього стався вилив нафти по вул. Нафтовій. Такі виливи нафти є дуже небезпечні. При виливі нафти відбувається міграція газу по всій нафтогазовій площині. 

   Нагадаємо, у 1972 році внаслідок вибуху вуглеводневі гази стали причиною руйнування двохповерхового будинку на вул. В. Великого і смерті 9 осіб. А у березні 1999 року внаслідок міграції вуглеводневих газів в каналізаційну мережу стався вибух в одному з цехів НГВУ «Бориславнафтогаз», де отримали опіки 5 осіб.
Переглядів: 463