Форма входу

Реклама

Параметри сайту

 

Валюта

Пошук

Календар

«  Ноябрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Статистика

   
 
 

Календар свят і подій

Погодний інформер

HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2015 » Ноябрь » 3 » • Каркасно-панельні будинки
10:07

 •  Каркасно-панельні будинки

Одним з найбільш екологічних і естетично привабливих матеріалів, використовуваних в будівництві, прийнято вважати деревину. Дерево-це природний матеріал, який знайомий людині з незапам'ятних часів. Володіючи невеликою вагою, хорошими теплотехнічними та екологічними властивостями, деревина допомагає вирішувати дуже багато питань в будівництві.

На сьогоднішній день відомий цілий ряд технологій дерев'яного домобудівництва, кожна з яких, зрозуміло, має свої переваги і недоліки. Але якщо Ви хочете мати надійний, красивий котедж, причому щоб він був зведений в найкоротші терміни і обійшовся як можна дешевше, значить, варто вибрати технологію каркасного домобудівництва.

Буму каркасно-панельних споруд у всьому світі сприяло відразу кілька факторів: мінімальна вартість, простота зборки, легкість монтажу комунікацій, прекрасні теплотехнічні властивості, різноманіття архітектурних форм і варіантів обробки.
Такі будинки швидко прогріваються, в них простіше підтримувати оптимальний тепловий режим. Навіть у тріскучі морози при відключенні опалення температура в приміщенні знижується всього на кілька градусів. Всі дерев'яні споруди в тій чи іншій мірі схильні промерзання, а каркасно-панельні немає. Унікальність технології полягає в тому, що витрати на будівництво знижуються не за рахунок економії на якості, а в зв'язку з використанням сучасних матеріалів і оригінальних інженерних рішень.
Основний несучий елемент щитового споруди — дерев'яний каркас з товстих дощок або звичайного бруса. Він надає йому необхідну стійкість і здатний протистояти значним навантаженням.

Земляні роботи на нульовому циклі зведені до мінімуму незначною масою каркасно-панельних будинків - вони в 5-6 разів легше цегляних. Фундаменти залежно від типу грунту на ділянці можуть бути стовпчастими, полегшеними стрічковими або у вигляді армованої плити під всю площу будівлі.

В якості основного будівельного матеріалу (понад три чверті всього обсягу) використовують сосну, що пройшла спеціальну обробку, що передбачає не тільки сушку в особливих камерах, але і нанесення покриттів для захисту від атмосферних опадів і шкідників, просочення від вогню, забарвлення в будь-який колір і пр.
У каркасних будинків заводської збірки є єдиний недолік — відсутність архітектурних вишукувань і відносна одноманітність моделей. Будівництво каркасних споруд за індивідуальними проектами обходиться дорожче, але дає можливість реалізувати найсміливіші бажання замовника.

Готовий каркас, що повторює контури майбутнього котеджу, зовні облицьовані плитами ДСП, ОСП або цементно-стружкової плитою, а зсередини — вагонкою, фанерою або оргалітом.

За допомогою гіпсокартонних або гіпсоволокнистих листів можна створювати будь-які інтер'єри. Вони пластичні в зволоженому стані і добре піддаються обробці в сухому вигляді, не горять (що не вимагає застосування антипіренів при виборі негорючих покриттів) і ідеально підходять для внутрішньої обшивки приміщень. Поверхня виходить абсолютно рівною і годиться під оздоблення деревом, фарбою, структурними елементами, склошпалерами і т. д.

Як внутрипанельного утеплювача використовують також мінеральні матеріали, які являють собою найтонші волокна (від 6 мкм завтовшки) натуральних і хімічно нейтральних порід неорганічного походження. Вони володіють відмінними тепло - і звукоізоляційними властивостями і легше будь-яких інших волокнистих речовин. Мінеральна вата не горить, не вбирає вологу, її теплопровідність вкрай низька (від 0,029 Вт/(м • град.), тобто вона тепліше сосни в 4 рази (від 0,14 Вт/(м • град.), цегляної кладки — майже в 25 разів (від 0,67 Вт/(м • град.). Утеплювач з мінеральних порід товщиною 250 мм порівняємо з цегляною кладкою завтовшки 1,5 м.

Каркасно-панельні будинки зовсім не дають усадки, і це їхнє безсумнівне достоїнство. Після зведення каркасно-стоечной конструкції можна відразу приступати до облицювання, утеплення і остаточної поліровки поверхонь. Тому і будівництво «під ключ» здійснюється у фантастично короткі терміни: від одного дня — для невеликого дачного будиночка або сауни, тижні — для будинків розміром 6 х 8 м, до 50-60 днів — для престижного двоповерхового особняка з ламаним дахом, еркерами і гаражем.
У каркасному будинку на каркасі всі комунікації сховані під обшивкою, тому нарізати штроби, довбати отвори в стінах з їх подальшою мастикою і оштукатурюванням не доведеться. Це заощаджує гроші, час і нерви, полегшує доступ до електропроводки, антенних і телефонних кабелів, сантехніки. Такий спосіб прокладки систем життєзабезпечення безпечний, дешевий і зручний: вони доступні, їх у будь-який момент можна перенести, причому з мінімальними витратами.

Зовні можливі самі різні варіанти обробки фасаду: облицювальною цеглою, каменем, декоративною штукатуркою, сайдінгом, вагонкою, блок-хаус, що імітує брус або колоду і т. д. Каркасна технологія хороша тим, що дозволяє ставити вдома на будь-який смак і колір, недорогі, але при цьому якісні і відповідають всім вимогам, що пред'являються до сучасного житла.

Така різноманітність доступно не тільки заможним людям, але і представникам середнього класу, а гнучкість каркасно-панельної технології здатна задовольнити будь-які запити щодо архітектурної виразності і внутрішнім плануванням приміщень.

Переглядів: 813