Статистика

Календар свят і подій

Погодний інформер

HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2012 » Март » 22 » • Юний спортсмен з Трускавця став абсолютним чемпіоном Львівщини з плавання
12:09

•  Юний спортсмен з Трускавця став абсолютним чемпіоном Львівщини з плавання

У плавальному басейні Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проведено чемпіонат області з плавання серед учнів 1995 року народження і молоді ДЮСШ Львівщини за програмою IV Спортивних Ігор школярів України.

У змаганнях взяли участь понад 80 плавців спортивних шкіл міст Червонограда, Львова, Сокаля, Дрогобича, Трускавця. Обслуговувала змагання суддівська бригада ДЮСК «Спортовець» (головний суддя – Ігор Гургула). Це офіційні змагання, які у Трускавці проводяться завдяки співпраці адміністрації ДЮСК «Спортовець» з Федерацією плавання Львівщини та Львівським обласним управлінням комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Змагання носили особисто-командний характер.

Найкращого результату в особистому заліку добився вихованець ДЮСК «Спортовець» Роман Гумецький, який став абсолютним чемпіоном Львівщини з плавання. За командними результатами перше місце посіла команда КДЮСШ №9 (спеціалізована школа з плавання) м. Львів, яка набрала 1236 очок. На другому місці Трускавецький ДЮСК «Спортовець» – 1025 очок,третє місце посіли плавці з ДЮСШ № 2 м. Червонограда – 697 очок.

Всі призери турніру були нагороджені грамотами Львівського обласного управління комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.