Статистика

Календар свят і подій

Погодний інформер

HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2012 » Октябрь » 23 » • Дрогобичани стали призерами чемпіонату України з кіокушинкай карате
12:30

•  Дрогобичани стали призерами чемпіонату України з кіокушинкай карате

Троє юних каратистів із Дрогобича, які у складі збірної Львівщини брали участь у чемпіонаті України з кіокушинкай карате в м. Олександрія Кіровоградської обл., посіли призові місця у розділах «куміте» та «ката».

Найкраще виступила чотирнадцятирічна гімназистка Ольга Яцуляк, яка посіла перше місце у розділі «ката».

Шістнадцятирічна учениця школи №4 Ірина Коваленко була другою у розділі «куміте», а її одноліток з школи №2 Юрій Самардак – третім у розділі «ката».

За результатами змагань, усі троє дрогобичан увійшли до складу збірної України і боротимуться за медалі на чемпіонатах у Швейцарії та Польщі.