HotLog Business-Key Top Sites

Головна » 2011 » Май » 16 » • У Трускавці завершився дитячий тенісний турнір
10:47

•  У Трускавці завершився дитячий тенісний турнір

У курортному містечку Львівщини завершився тенісний турнір другої категорії відкрита першість ДЮСК «Спортовець». За найвищі місця на п’єдесталі пошани у Трускавці боролися діти до 10-ти років із західної та центральної України. Матчі відбувалися на відкритих кортах ДЮСК «Спортовець».

У змаганнях дівчат в одиночному розряді рівних не було Мирославі Глібчук із Тячева (Закарпатська обл.). Друге та третє місце посіли Христина Коколюс та Олександра Стефанів. Обоє дівчат представляли місто Стрий.

У хлопців найкращу гру та результат продемонстрував Святослав Ільницький зі Львова. У фіналі турніру він обіграв Тараса Івасівку з Трускавця. Третє місце посів киянин Олександр Овчаренко.

З 24-те по 28-е травня на любителів тенісу Львівщини очікують ще одні змагання. У Львові пройде всеукраїнський турнір першої категорії «Кубок Лева». Матчі відбуватимуться на відкритих кортах «Динамо», що на вулицій Яневій.